چرا درمان با لیزر از سایر روش های درمانی با ارزش تر است؟

اگر علایم پیری روی پوست شما قابل‌مشاهده هستند، به خاطر آکنه، پیری، یا صرف زمان زیاد در آفتاب، شما باید راه‌هایی برای رسیدن به پوست جوان‌تر خود پیدا کنید. درمان‌های لیزری می‌توانند به شما در داشتن پوست سالم‌تر، جوان‌تر و درخشان کمک کنند. آیا به این فکر می‌کنید که چرا از درمان‌های دیگر ارزشمندتر است؟ این مقاله در مورد این که این درمان چیست، چه سودی دارد و چگونه به هدفتان برسید صحبت میکند پس تا آخر مطلب با ما همراه باشید.

لیزر بهتر است یا ماسک گیاهی؟

درمان لیزر ضد پیری چیست ؟

در مرکز ما به عنوان بهترین کلینیک زیبایی تهران آخرین تکنولوژی  دستگاههای لیزر برای انجام این عمل استفاده می‌شود.مثل لیزر فرکسل، لیزر co2 فرکشنال، لیزر موتوس ax , ...
در اکثر این لیزر ها اشعه ویژه از دستگاه به کمک فرآیند تکثیر نوری ساطع می‌شود که بالاترین لایه آسیب‌دیده پوست را درمان می‌کند. همچنین باعث افزایش تولید کلاژن می‌شود که برای سالم نگه داشتن پوست ضروری است. به طور خلاصه , باعث ترمیم پوست آسیب دیده شما میشود.

این روش در یک محیط سرپایی انجام می‌شود. با این حال باید بدانید که تنها یک جلسه برای رسیدن به نتایج مطلوب کافی نیست. در واقع , شما به تعدادی جلسه بیشتر برای کسب نتیجه بهتر نیاز دارید.

خطرات مربوط به درمان لیزری پوست

 این روش به بهبود پوست شما و کاهش علائم سالخوردگی کمک می‌کند ولی در حالی که به دنبال هر گونه عمل جوانسازی با لیزر هستید، باید کلینیک معتبر، پزشکان متخصص و دستگاه مناسبی رو برای اینکار انتخاب کنید و گول لیزر ارزان قیمت یا تبلیغات دروغین مراکز نامعتبر رو نخورید در غیر این صورت ممکن است با خطراتی روبرو شوید، برخی از ریسک‌های مرتبط عبارتند از:

  • زخم
  • عفونت باکتریایی
  • زخم‌های سرما خورده
  • سوزش پوست
  • تجمع رنگدانه ها در بافتها ( تغییر در رنگ پوست )
  • عفونت
  • آکنه
  • بر آمدگی ها
  • تورم

نکته : در مورد اکثر این خطرات نگران نباشید. هر فرآیند با نوعی از ریسک‌ها صورت می‌گیرد. اما جنبه مفید این است که آن‌ها باقی نمی‌مانند. آن‌ها به صورت موقتی ظاهر می‌شوند و با گذشت زمان محو می‌شوند. شما فقط باید با پیروی از دستور پزشک خود مراقب پوست خود باشید. از پزشک خود در مورد هر گونه ابهام سوال کنید.

فواید درمان لیزری پوست

شما ممکن است شگفت‌زده شوید از اینکه چه منافعی با این روش دریافت خواهید کرد . این بخش همچنین به نگرانی‌های شما در مورد این که چرا این روش در مقایسه با روش‌های درمانی دیگر برای جوانسازی پوست شما بسیار توصیه می‌شود، پاسخ می‌دهد. در حقیقت، نتایج این درمان ضد پیری، آن را به منحصر به فرد و مطلوب‌ترین گزینه در اکثر موارد تبدیل کرده است.

این روش به کاهش نقاط سالخوردگی، چین و چروک، خطوط ظریف و پوست آسیب دیده به دلیل اشعه‌های ماورای‌بنفش خورشید، زخم‌ها و مشکلات پوستی مرتبط کمک می‌کند. هم چنین رنگ و بافت پوست غیر یکنواخت را مدیریت می‌کند. به این ترتیب، اگر به پوست شما آسیب رسیده و یا به خاطر ماندن بیش از حد در آفتاب، پوست مات و کدر دارید، بهترین راه‌حل است.

مشاوره رایگان برای لیزر

قبل از هر کاری با به شما توصیه میکنیم که با توسط پزشک متخصص پوست مرکز ویزیت شوید و بعد از شناختن اهداف تان و ارزیابی پوست تان، ایشان به شما بهترین روش را پیشنهاد خواهد کرد. پزشکان متخصص ما همیشه اینجا هستند تا با خدمات حرفه‌ای خود به شما خدمت کنند. هر زمان که لازم دانستید برای آگاه شدن از جواب سوالات به ما مراجعه کنید.


مقالات پیشنهادی

ارسال سوال و دیدگاه